MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 12509157
nr 1250 9157
Stol
Sengustaviansk
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:56:26
26/4 10:39:39